wtorek, 21 sierpnia 2012

Inne takie... - Robactwo

Szanowni!

To że nowe rysunki od jakiegoś czasu nie powstają, nie znaczy że próżnuję. Wręcz przeciwnie. Uwijam się jak pszczoła w miodzie, lub - co dla treści bloga właściwsze – jak mucha w gównie. Pracuję bowiem wspólnie z Robertem (którego rysunki już tutaj oglądaliście) i Konradem (którego rysunków tutaj jeszcze nie widzieliście) nad pierwszym polskim animowanym serialem dla dorosłych.

O czym będzie serial? Będzie to satyra społeczna, ubrana w kostium owadów, co pozwoli nam skutecznie ominąć jakże upierdliwą poprawność polityczną.

Główni bohaterowie:

  • Pająk – gentleman

  • Mucha – cham (brat pająka)

  • Karaluch – malkontent z wieczną depresją

  • Komar – hipis intelektualista

  • Pchła – niekomunikatywny wariat

Projekty postaci

Jest już gotowy scenariusz i część projektów plastycznych. We wrześniu wychodzimy z fazy dewelopmentu i zaczynamy produkcję. Ekipa składa się z wybitnie utalentowanych i gruntownie wyszkolonych twórców – Roberta, Konrada i mnie (wszyscy bez wyraźnej nadwagi, a włosy siwieją nam tylko w miejscach niewidocznych osobom, którymi nie jesteśmy zainteresowani). Więcej zdradzić nie mogę, bo Bliźniaki stoją mi nad łbem i grożą obcięciem kciuków, co podobno cholernie boli.

Archiwalne zdjęcie przedstawiające efekty pierwszego spotkania ekipy

We wrześniu spodziewajcie się naszej ofensywy na portale społecznościowe.


Pozdrawiam, Piotrek

7 komentarzy:

 1. łałałiła. spodziewam się zatem

  OdpowiedzUsuń
 2. To wisiało w powietrzu od kilku lat (no może nie tyle wisiało, co za mną chodziło). Trzeba było tylko poczekać na ponowne sprowadzenie się Bliźniaków do Łodzi i poszło.

  OdpowiedzUsuń
 3. No to powodzenia :-) Mam nadzieję, że Twój rodzaj poczucia humoru będzie odgrywał znaczącą rolę w projekcie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Joł!:)) Zapowiada sie nieźle!:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Z Komarem - hipisem intelektualista to przesadziłeś :-)
  Pozdro
  Kuba M.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pasuje jeszcze ćma - idealista, który zapalałby się do kolejnych idei, a na koniec każdego odcinka ze swoim udziałem spalałby się (albo lajtowo - tylko oparzenia)w płomieniu tychże idei. No i od nowa. Bo to natura ćmy ;-/

  OdpowiedzUsuń