wtorek, 22 listopada 2011

326/365


Szanowni!

Otóż postanowiłem wystartować w wyścigu po MacBooka Pro. Żeby go wygrać należy zrobić komiks reklamujący Nowy produkt firmy Nivea. Co prawda o ostatecznym zwycięstwie decyduje Jury, ale duża ilość "lubię to" na FB daje autorowi najlepszego komiksu paczuszkę kosmetyków. Więc jeśli chcecie żebym pachniał (albo mniej śmierdział), to znajdźcie muchy pod TYM adresem.

Pozdrawiam, Piotrek.

8 komentarzy:

 1. misja spełniona :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Siema!
  Błagam!
  Błagam, napisz, że bierzesz w tym udział tylko po to, żeby sprzedać MacBookaPro a pieniądze przeznaczyć na chleb i piwo powszednie. Błagam, nie pisz, że chcesz posiadać MacBookaPro, bo to tak, jakby Kazik Staszewski robił muzykę do serialu "To właśnie miłość"... no Hanka Mostowiak się w grobie przewraca...
  Pozdro:-)
  Kuba M.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oto jak się sprawy mają!
  Tak! MacBookPro nie jest mi do szczęścia potrzebny. Jest tylko jednym z pomysłów na spłatę solidnie zadłużonej karty kredytowej :) Może się komuś narażę, ale nigdy nie byłem fanem gadżetów z nadgryzionym jabłkiem i nie płakałem po Steveie Jobsie.
  Rzecz druga, to jakaś dziwna siła, która (nie wiedzieć czemu) chce zobaczyć słowo "kupa" w reklamie. Kiedyś co prawda dubbingowałem reklamę, gdzie gówno wylewało się z ekranu, ale była to akcja społeczna nawołująca sprzątania po swoich pupilach, więc się nie liczy.
  Żeby do końca Cię uspokoić, dodam jeszcze że komiks który przygotowałem na konkurs, skończy pewnie tak jak reklamy z filmu, do którego link podaję poniżej.

  http://www.youtube.com/watch?v=3XnOIR7VkVw

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. mówisz i masz :)
  http://www.youtube.com/watch?v=4vJYwiZzUTg

  OdpowiedzUsuń
 5. a filmik z Twojego linku niezmiennie kojarzy mi się z asdf movie
  http://www.youtube.com/watch?v=oY6tCnu-1Do&feature=relmfu

  OdpowiedzUsuń
 6. Rzeczywiście. Zapomniałem o tej reklamie. Jednak odniesienie kupy do twarzy wydaje mi się być "mocniejsze" :)
  Dziękuję za wszystkie głosy. Do tej pory uzbierało się ich tylko 18 i niestety jet to ilość która nie pozwoli mi na walkę w ścisłym finale, ale za każdy jestem jednakowo wdzięczny.
  Trudno. Przynajmniej próbowałem :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń