piątek, 15 lipca 2011

Rysunek Miesiąca - Czerwiec - Podsumowanie

Szanowni!

Rysunek czerwca wybrany. Został nim komiks #161. Pozostałe (z wyjątkiem #166) dostały solidarnie po jednym punkcie. Głosów było rekordowo mało, bo 8. Czym to tłumaczyć? Słabym czerwcem, sezonem wakacyjnym, czy aniekliknębomiesięniechceichuj? Nie wiem. Ostatnio ciężko też z regularnością. I pomysłami... Dość, bo zaraz znowu zacznę marudzić.


Zapomniałem też o jednej rzeczy. Kubek! Otóż jedyny i niepowtarzalny kubek z muchami, został kupiony za 37PLN. Wiem przez kogo, ale że nie zostałem upoważniony, to nie powiem. Wszystkim biorącym udział w aukcji dziękuję w imieniu Asi, Falbany i Swoim.
A jeśli chcecie, to mogę na specjalne zamówienie tego tupu kubki (i koszulki) robić. Muchy nie są może najpiękniejszymi stworzeniami na świecie, a moje rysunki do najpopularniejszych nie należą (39. fanów na Facebooku to jednak dość mało), ale jeśli jesteście zainteresowani to piszcie - spiocz@gmail.com.
A muzycznie na dobranoc (albo dzień dobry) pozytywny facet którego się powinno porządnie w dupsko kopnąć, żeby wreszcie nagrał płytę. Panie. Panowie. Przed Państwem King Charles.

Pozdrawiam, Piotrek.

2 komentarze:

  1. To się nazywa sezon ogórkowy. Wakacje, ludzie się porozjeżdżali, działki, grille, te sprawy, cieszyć się, że nie przed komputerami siedzą:)

    OdpowiedzUsuń